אירועים

  • אירועים

אירועים

במארי הושקע כל מאמץ להגשמת המאוויים של כל בעל/ת אירוע הרוצה לערוך אירוע שמימי אל מול השמיים והנוף הפנרומי מכל עבר של ים, מתוך הסתכלות כוללת ובהתאמה מלאה לצרכים וליכולות.

משחקי אור המשתנים משעה לשעה, יהוו מעטפת מושלמת לכל סוגי האירועים. חתונות, השקות, אירועים עסקיים בלאונג', אירועי מרפסת, אירועי קוקטייל ליד הבר ועוד.

  • עיצוב המקום

עיצוב המקום

על עיצוב המקום הופקד המעצב ניר רן, מסטודיו בולד. 900 המטרים על פניהם מתפרסת Maree נחלקו למספר חללים, באופן המאפשר ורסטליות בכל חלל. בכל אחד משלושת הברים שפזורים במקום או במרפסת הפתוחה ורחבת הידיים שניצבת מעל נוף אורבני שנושק לחוף. 

העיצוב שופע וקורץ למוטיבים ימיים שונים בהשראת הנוף הניבט מכל עבר. כך, כבר שנפתחות דלתות המעלית לקומה 15 יפגשו את האורחים סלעים שחורים המעטרים את הקירות וכמו ילוו אותם פנימה להיכנס לעולם חדש ומסקרן של מעמקים. בדים יוקרתיים עוטפים את הספות והכיסאות והאווירה החושנית שנוצרת מרפרפת לבילוי ביעדים רחוקים. העיצוב האבסטרקטי נועד להרשים ולסחרר תוך שימוש בחומרים וחיפויים שמתכתבים עם חוף הים ומים, קיר היין המרשים עשוי מנחושת המדמה קורוזיה וגופי התאורה המזכירים אלמוגים שיוצרים משחקי תאורה. 

בלב המקום ניצב אלמנט עיצובי בדמות נברשת במימד עצום המהווה את ״בטן הספינה״, ומתחתיה המטבח הפתוח שחשוף מכל צדדיו ללקוחות המסעדה. לראשונה בישראל, פס חם במטבח פתוח של 360 מעלות מאפשר אינטראקציה מתמדת עם הסועדים בזמן שהצוות מכין מול עיניהם מנות בשר מהג'וספר ודגים נאים ומכניס אותם להתרחשות הקולינרית התוססת במטבח הפתוח. ממול ניצבת  עמדת דייג'י, ובמקום מערכת הגברה חדשנית המייצרת אווירה סוחפת. 

לאירועים עסקיים / הרצאות ניתנת אפשרות לישיבת תיאטרון וכמובן אבזור טכנולוגי מתאים.   

יצירת קשר

אנא מלאו את טופס - יצירת קשר